Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Sieci wodociągowe


Rury i kształtki z PVC-U


Oferujemy produkty firm: PIPELIFE, INSTALPLAST 

Rury wodociągowe i kształtki produkowane są z nieplastyfikowanego polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, w zakresie średnic DN 90 - DN 500 i ciśnień nominalnych PN 6 - PN 12,5.
Firma Pipelife posiada jako jedyna na rynku europejskim, opatentowany system uszczelniający Power-Lock. System ten zapewnia wyjątkową szczelność i trwałość połączenia, łatwość montażu, a także niezawodność eksploatacji.

 

 

           

 

 

Rury i kształtki PE


Oferujemy rury firm: PIPELIFE, INSTALPLAST, PLASTPIPE, VALSIR, ELPLAST+, PLASTIMEX 

Rury te produkuje się metodą wytłaczania z polietylenu PE 80 i PE 100. Przewody wykonane z PE odznaczają się wysokimi paramertami fizykochemicznymi, umożliwiającymi bardzo szeroki zakres zastosowań. Doskonale nadają się do min. budowy sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, przesyłania chemikaliów, renowacji rurociągów.
Oferujemy rury z PE o pełnej ściance o średnicy od 20 do 1200 mm, a na specjalne zamówienie do 1600 mm.
W asortymencie naszej firmy, wśród rur polietylenowych dwuwarstwowych PE RC znajdą Państwo również rury wykonane z polietylenu najnowszej generacji o podwyższonej odporności na propagację pęknięć oraz naciski punktowe. Tego typu rury nadają się znakomicie do stosowania w technikach bezwykopowych lub wąskowykopowych oraz nie wymagają stosowania podsypki czy obsypki piaskowej. Dwie warstwy rury wykonane są z materiału wysokoodpornego i połączone są ze sobą molekularnie w procesie współwytłaczania, co nie pozwala na mechaniczne rozdzielenie. Dzięki temu rura jest szczególnie bezpieczna i odporna na uszkodzenia i zarysowania oraz obciążenia punktowe. 

W ofercie posiadamy kształtki 29 :

- skręcane: Mpj, Valsir, Hydrobud Poznań
- segmentowe: Tako Ar
- doczołowe: Trans-Quadro, GF+, Agru, SIMONA
- elektrooporowe: : Trans-Quadro, GF+, Agru 

 

 

 

 

 

 

Armatura żeliwna


 

Oferujemy produkty firm: NORSON, DOMEX, TIS, BOHAMET, HAWLE, IGE, WODROL WAŁCZ, KUBWIT, JAFAR 


W asortymencie posiadamy armaturę z żeliwa szarego i sferoidalnego:
-zasuwy: kołnierzowe, gwintowane, bose
- hydranty: nadziemne, podziemne, z podwójnym zamknięciem, łamane
- nawiertki: samonawiercające, z zasuwą i opaską NZ,  z zasuwą i opaską NZE, obejmy żeliwne przyłączeniowe
- kształtki żeliwne: krócce jednokołnierzowe FW i F, krócce dwukołnierzowe FF, kolana stopowe kołnierzowe i bosokołnierzowe, kolana kołnierzowe Q,  trójniki kołnierzowe ,bosokołnierzowe i bose, zwężki kołnierzowe i bose, kołnierze ślepe i gwintowane
- łączniki: rurowo-kołnierzowe i rurowo-rurowe
- skrzynki: żeliwne i PEHD/żeliwo
-  obudowy do zasuw i nawiertek: sztywne i teleskopowe 
- stopnie włazowe
- opaski naprawcze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

System oznakowania sieci wodociągowej


- taśmy ostrzegawcze i ostrzegawczo-lokalizacyjne 
Oferujemy produkty firm: Pts Rabka, ZPTS Oborowo

Duże zagęszczenie sieci wodociągowych zwłaszcza w terenach miejskich sprawia, że oznakowanie ich przebiegu nabiera szczególnego znaczenia. Rozwiązaniem są tutaj taśmy ostrzegawcze i ostrzegawczo-lokalizacyjne stosowane do oznakowania sieci wodociągowych. Zapewniają one możliwość wczesnego ostrzeżenia o istnieniu sieci wodociągowej, przez co zapobiegają przypadkowemu uszkodzeniu wodociągu. Istnieje możliwość zastosowania wkładki ze stali kwasoodpornej zapewniającej łatwość lokalizacji sieci. 

- tabliczki oznacznikowe

 

 

 

 

Studnie wodomierzowe


Produkujemy studzienki wodomierzowe DN630 przeznaczone do zabudowy wodomierza i armatury wodnej indywidualnych odbiorców korzystających z sieci wodociągowych. Studzienki wodomierzowe posiadają dno. Studzienka wodomierzowa DN 630 posiada korpus wykonany z rury PP DN 630 o długości H=1500 mm izolowany na długości L=640 mm. Studzienka wyposażona jest w instalację zawierającą zawory odcinające kulowe ¾” , zawór antyskażeniowy EA ¾” oraz zawór spustowy ½”. Armatura ta umożliwia zabudowę wodomierza DN 20 (3/4”) oraz wejście i wyjście rurą PE fi 32. Odczyt wodomierza usytuowany na wysokości ok. 30 cm od górnej krawędzi studzienki odbywa się z poziomu gruntu. Od góry studzienka wodomierzowa zabezpieczona jest korkiem styropianowym. Zwieńczenie studzienki stanowi właz stalowy Wałcz.

Produkujemy również studzienki DN 630 w wersji dostosowanej do montażu 2 wodomierzy.
Na zamówienie wykonamy studnie każdej średnicy z wyposażeniem lub bez.


Nasi dostawcy