Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Sieci gazowe


Rury PE


Oferujemy rury firmy: PLASTPIPE

Rury polietylenowe przeznaczone do transportu gazu wytwarzane są w procesie wytłaczania z tworzywa klasy PE 100, którego jakość potwierdzona jest certyfikatami producenta. Rury PE100 do gazu wykazują dużą odporność na różnego rodzaju agresywne media oraz są całkowicie obojętne fizjologicznie i nieszkodliwe dla środowiska. Oferujemy  je w SDR 11, 17, oraz 17,6 w zakresie średnic od 90 do 630 w odcinkach 12-to metrowych bądź innych, w zależności od życzenia klienta.

 

 

 

Kształtki


W ofercie posiadamy kształtki:
- segmentowe: Tako Ar
- doczołowe: Trans-Quadro, GF+, Agru, SIMONA
- elektrooporowe: : Trans-Quadro, GF+, Agru 

 

 

 

 

 

 

Kurki gazowe


Oferujemy kurki firmy: EFAR

 

 

 

 

 

 

 

System oznakowania sieci gazowej


- taśmy ostrzegawcze i ostrzegawczo-lokalizacyjne 

Oferujemy produkty firm: Pts Rabka, ZPTS Oborowo
Taśmy do oznakowania sieci gazowych poprzez zastosowaną wkładkę stalową, zapewniają łatwość i pewność lokalizacji. Żółty, wyrazisty kolor taśmy daje pewność, że taśma wyciągnięta z ziemi przez łyżkę koparki zostanie zauważona i nie dojdzie do uszkodzenia gazociągu. W celu zapewnienia bezpieczeństwa taśma na całej długości jest perforowana, co zapobiega gromadzeniu się cieczy i gazu. Taśmy do oznakowania sieci gazowych posiadają nadruk na całej długości taśmy ułatwiający szybką identyfikację rodzaju sieci. System oznakowania zgodnie z normą ZN-G-3001:2001 uwzględnia zastosowanie kompletu dwóch taśm:
– Taśma ostrzegawcza 
– Taśma lokalizacyjna (z wkładką ze stali kwasoodpornej)

 

 

 

Skrzynki gazowe


Oferujemy produkty firmy:  NORSON

 

 

 

 

 

 

 


Nasi dostawcy