Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

O Nas

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku regionalnego w styczniu 1995 r. Tadeusz Szozda założył firmę MAT-BUD. W tym samym roku nawiązano stałą współpracę z firmą Mabo-Turlen i tym samym ugruntowano działalność firmy w branży wod – kan. Realizując duże kontrakty krajowe i zagraniczne ( Ukraina ) firma MAT-BUD dała się poznać jako kontrahent solidny.
Rok 1999 przyniósł nowe zmiany – Mabo–Turlen został wykupiony przez miedzynarodowy holding Pipelife utworzony przez austriacki koncern Winerberger oraz belgijską firmę Solvay. Wypracowana pozycja na rynku, solidność oraz bardzo dobre referencje zaważyły na kontynuacji i rozszerzeniu o usługi współpracy z Pipelife poprzez utworzenie autoryzowanej dystrybucji systemów rurowych z PCV, PP i PE.
Pipelife to firma o światowej renomie, której marko jest jakość towarów i usług. Aby sprostać tym wymaganiom firma MAT-BUD postawiła na zarząd rodzinny który działa z bardzo dobrymi efektami od 2007 r.
Konkurencyjność rynkowa zmusiła nas o rozszerzenie ofert wspólpracy z firmami branży wod-kan dzięki temu nasza firma MAT-BUD znana jest w całej Polsce.
Potrafimy wykonać rzeczy niestandardowe, których na można znaleźć na półkach sklepowych.


Nasi dostawcy